سایت شرکت دانش بنیان اکسیژن فعال سحر ، مرجع اُزن در ایران

اطلاعات عمومی

مقدمه ایبر فناوری اُزن

سایت رسمی شرکت اکسیژن فعال سحر مرجع رسمی اُزن در ایران

بطور طبیعی ، ” ازن ” در اتمسفر زمین بوجود می آید وعملکردهای مفیدی در زندگی ما و شرایط کره زمین به انجام می رساند . یک لایه محافظتی از ” ازن ” به ضخامت ۶ تا ۳۰ مایل بالای سطح زمین با غلظت حدودا (۱۰ppm) وجود دارد . این لایه ازن زمین را در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می نماید و مانع از دست دادن حرارت سطح زمین می گردد. همچنین ” ازن ” در حضور رعد و برق و طوفان نیز تولید می گردد. ” ازن ” توانمندی فوق العاده ای برای اکسید نمودن مواد داشته و هزاران برابر سریع تر و سه چهار برابر موثرتر از آب کلر ضدعفونی می نماید . ” ازن ” در همه حال بدنبال اکسید نمودن هر چیزی می باشد و اگر شما در معرض گاز ازن با غلظت بالا قرار گیرید ، ریه ها و چشم ها و پوست شما تحریک خواهند شد. برخی از شهرها از سطوح مختلف ” ازن ” استفاده می نمایند زیرا امواج UV  خورشید اکسیدهای نیتروژن منتج از کارخانه ها و اگزوز اتومبیل ها را از بین می برد .
” ازن” یک اکسید کننده بسیار قوی می باشد . در مقام یک اکسید کننده ، ازن به معنای کلمه مولکول مواد را از بین می برد . “ازن ” توان آن را دارد که مواد آلی از قبیل باکتری و کپک را اکسید کرده و بو و بخارات سمی را از بین برده و هوا را سترون نماید.
سالیان سال ، ” ازن ” بعنوان یک ضدعفونی کننده در بسیاری از برنامه های کاربردی مثل کنترل بو ، تصفیه آب و تصفیه هوا در صنعت مورد استفاده قرار گرفته است. تاییدیه های اخیر شرکت اکسیژن فعال بر بهره وری از ” ازن ” در غذاها و نیز سطوح تماس با مواد غذایی ، راه را برای استفاده از امکانات هیجان انگیزتر از این فناوری هموار کرده است.

اولین شرکت تولید کننده مولد ازن در ایران

خطر فیلتر های تصفیه آب

سایت رسمی شرکت اکسیژن فعال سحر مرجع رسمی اُزن در ایران

آیا می دانید هر دستگاه تصفیه آبی برای آب می تواند فوق العاده خطرناک باشد؟

فقط کافیست بدانید فیلتر هایی که در این دستگاه ها به کار برده شده جهت جذب رنگ، بو، طعم، مزه و مواد ارگانیک محلول در آب می باشد، و البته تا اینجا مشکلی به نظر نمیرسد.اما جالب است بدانید این فیلتر ها مواد ارگانیک را در خود جمع می کنند و عملاً انبار و فضایی بسیار مناسب را برای ویروس ها، میکروب ها، باکتری ها و قارچ ها فراهم نموده و باعث می شود این آلودگی های میکروبی و ویروسی در بهترین شرایط زندگی نموده و پس از صرف غذای ایده آل شروع به زاد و ولد نمایند، و این بدین معناست که آلودگی اصلی آب که همان آلودگی های میکروبی و ویروسی است را چندین برابر نماید و بصورت یک سم بسیار خطرناک که هیچگونه طعم، مزه و بویی ندارد را در اختیار شما قرار می دهد. پس خواهش ما این است که هوشیار باشید و خود و خانواده خود را از این روش جهت تصفیه آب و مشابه آن و یا هر آبی که لزج می باشد مصون نگه دارید .
وقتی میزان املاح ، کانی ها ، مواد آلی و دیگر نا خالصی های آب به مقدار زیاد کاهش یابد، آب کمی مزه تلخی به خود می گیرد، معمولا این موضوع زمانی اتفاق می افتد که TDS ( کل مواد جامد محلول ) آب به کمتر از 50PPM برسد.در این زمان آبی که از فیلتر گذشته هیچ ارزش غذایی ندارد.

کاربرد ازن در درمان بیماریها

سایت رسمی شرکت اکسیژن فعال سحر مرجع رسمی اُزن در ایران

ازن تراپی :

ازن‌تراپی یا ازن‌درمانی یک  روش درمانی برای کنترل  و بهبودی و درمان  برخی از بیماری‌ها است که با استفاده از گاز, مایع یا محلول حاوی ازن‌ به سه طریق خوراکی، تزریقی، پوستی وارد بدن بیمار شده و کنترل و درمان بیماری را موجب می شود.
از ویژگی‌های فوق العاده  درمانی ازن تراپی می‌توان به بازسازی بافت، حمایت از سیستم ایمنی بدن، ضد اکسیداسیون، ضد التهاب، ضدعفونت و ضد پیری اشاره کرد.
تاثیرات درمان با اوزون علاوه‌ بر این‌ که کاملا اثبات شده و بی‌خطر است بلکه بدون عوارض جانبی و یا دارای حداقل عوارض جانبی است.
در حال به روز رسانی هستیم